1 Lira Yüzünden Kavga Çıktı. Vatandaşlar Güçlükle Ayırdı

 1 Lira Yüzünden Kavga Çıktı. Vatandaşlar Güçlükle Ayırdı

surucu_ve_parkomat_gorevlisi_1_lira_yuzunden_kavga_etti_26616Sürücü ve Parkomat Görevlisi 1 Lira Yüzünden Kavga Etti

Mersin’in Tarsus ilçesinde, parkomat görevlisi ve sürücü 1 liralık ücret nedeniyle yumruk ve tekmelerle birbirine girdi. Kavganın görüntüleri güvenlik kamerasına yansıdı.

Mersin’in Tarsus İlçesi’nde parkomat görevlisi ile sürücü arasında 1 liralık park ücreti yüzünden çıkan kavga güvenlik kamerasına yansıdı.

1 LİRALIK BORÇ TARTIŞMA ÇIKARDI

İlçe merkezindeki Ali Menteşoğlu Caddesi’nde adı açıklanmayan parkomat görevlisi ile aracını park eden sürücü arasında daha önceye ait olduğu ileri sürülen 1 liralık borç yüzünden tartışma çıktı.

SÜRÜCÜ İTİRAZ EDİNCE KAVGA YAŞANDI

Araç sürücüsü böyle bir borcunun bulunmadığını ve bu durumun sürekli yaşandığını ifade ederek ödemeye yapmayacağını söyledi. Bu nedenle başlayan tartışma bir anda kavgaya dönüştü.

VATANDAŞLAR GÜÇLÜKLE AYIRDI

Otomobilin arkasında yumruklar ve tekmelerlere birbirine giren iki kişinin kavgasına sürücünün yanındaki bir kişi de katıldı. Bu sırada yere düşen parkomat görevlisi ile kavga eden kişiler çevreden yetişen vatandaşlar tarafından güçlü ayrıldı.

PLASTİK SANDALYEYİ KAFASINA VURDU

Ancak kendilerini ayıran kişilerin elinden kurtulup kaldırım kenarında bulunan plastik sandalyeyi alan parkomat görevlisi, kavga ettiği kişilerden birinin başına vurdu. Kavga vatandaşlar tarafından güçlükle önlendi.

2 kişi olay yerinden uzaklaşırken, parkomat görevlisi şikayetçi oldu.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.