73’lük dedeye gerdek şoku!

 73’lük dedeye gerdek şoku!

gerdek-sartlarindan-bikan-73-luk-dede-solugu_x_7926177_14_480Evlilik programında tanışıp dünyaevine girdiği gelinin gerdek için sunduğu isteklerin uzaması üzerine 73 yaşındaki Nasip D., boşanma davası açtı..

İstanbul’da yaşayan 73 yaşındaki Nasip D., Ermenistanlı Khatun M. ile (57) flash tv’de yayımlanan evlilik programında tanıştı. Bir süre sonra Khatun M., Nasip D.’nin evine taşındı. Nasip D.’nin çocukları, babalarının Khatun M. ile evliliğine karşı çıktı.

Aradan iki ay geçti. Khatun M., Nasip D.’ye “Resmi nikah olmadan aynı yatağı paylaşmam” dedi. Çift, Şişli Evlendirme Dairesi’nde resmi nikah kıydı.

VATANDAŞLIK OLMADAN ASLA…

Eşine “Vatandaşlık ve ikametgah almadan aynı yatakta yatmam” diyen kadın, bir yandan da İstanbul Emniyeti’ne başvurdu. İkamet işlemleri için 5 bin lira ceza ödemesi gerekiyordu. Hesabında 15 bin lira olmalıydı. 4 bin lira da borcu vardı. Parayı Nasip D.’den istedi. Nasip D. ise Khatun M.’nin kendisini kullandığını düşündü.

Araları açıldı. Khatun M., Nasip D.’den bin lira alarak evden ayrıldı. Bakırköy Aile Mahkemesi’nde boşanma davası açan Nasip D., eşinden 6 bin lira maddi tazminat ve düğün masrafları için ödediği 10 bin liranın tahsilini istedi.

Eşinin vatandaşlık başvurusu için yaptıklarının önüne geçilmesi için de mahkemeden tedbir ve koruma kararı talep etti. Bakırköy 2. Aile Mahkemesi, Nasip D.’yi haklı buldu. Çifti boşadı. Nasip D., davayı açtığından beri Khatun M.’ye 200 lira tedbir nafakası ödüyordu. Mahkeme, karar kesinleşinceye kadar bu nafakanın ödenmesinin devamına hükmetti.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.