Aşığın ‘Acı’ İntikamı

 Aşığın ‘Acı’ İntikamı

fft2mm7470934

Ayrıldığı sevgilisinin iş yerinin kapısını gece çilingire açtırarak hazırlanan çiğ köfte harcı ile nar ekşisine öksürük şurubu ve müsil, çay ve şekerin içine uyku ilacı, çaydanlığa da çamaşır suyu koyarak gazı açan kadın hakkında, 7 yıla kadar hapisle cezalandırılması talebiyle dava açıldı
Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı’nca hazırlanan iddianamede, şüpheli Hacer G’nin, müşteki Nadir Ş’ye ait çiğ köfte dükkanında 4 gün çalıştığı, ikili arasında duygusal ilişki yaşandığı belirtildi.
İddianamede, ikilinin arasının bozulması üzerine müştekinin, şüphelinin işine son vererek dükkanının kilidini değiştirdiği kaydedildi.
Şüphelinin suç tarihinde gece saat 03.00 sıralarında çağırdığı bir çilingire çiğ köfte dükkanının kapısını açtırdığı ve içeri girdiği vurgulanan iddianamede, Hacer G’nin, iş yeri sahibinin akşamdan hazırladığı çiğ köfte harcı ile nar ekşisine öksürük şurubu ve müsil attığı ifade edildi.
Ayrıca şüphelinin iş yerinde bulunan çay ve şekerin içine uyku ilacı koyduğu, salça ve çaydanlığa da bir miktar çamaşır suyu damlattığı belirtilen iddianamede, şüphelinin iş yerindeki piknik tüpünü de açık bırakarak, olay yerinden ayrıldığı belirtildi.
Sabah iş yerine gelen Nadir Ş.’nin içeride gaz kokusu alması ve durumdan şüphelenmesi üzerine polis merkezine giderek şikayetçi olduğu aktarılan iddianamede, bozulduğu görülen gıdalardan örnekler alınarak inceletildiği vurgulandı.

İddianamede, Keçiören İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü Laboratuvarları ile Türkiye Halk Sağlığı Kurumu Tüketici Güvenliği Laboratuvarları Daire Başkanlığında yapılan incelemede, herhangi bir zehirli maddeye rastlanılmadığı, ancak gıdaların bozulduğunun tesbit edildiği bilgisine yer verildi.
Şüphelinin atılı suçu işlediğini inkar ettiğine vurgu yapılan iddianamede, Hacer G’nin, “nitelikli olarak konut dokunulmazlığını ihlal etme”, “konut dokunulmazlığını ihlal etmek” ile “mala zarar verme” suçlarından 1 yıl 10 aydan 7 yıla kadar hapisle cezalandırılması talep edildi.
Davanın görülmesine önümüzdeki günlerde başlanacak.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.