Bağcılar’da, Yasak Aşk Cinayeti İşleyen Kocayı, Kaçtığını Zanneden Abisi İhbar Etmiş

Yazı İçi Başlık Altı Reklam Alanı
 Bağcılar’da, Yasak Aşk Cinayeti İşleyen Kocayı, Kaçtığını Zanneden Abisi İhbar Etmiş
Yazı İçi Makale Üstü Reklam Alanı

İstanbul Bağcılar’da bir Suriyeli, işten eve geldiğinde eşinin yanında başka bir erkek gördü. Cani adam, 2 kişiyi de bıçaklayarak öldürdü. Katilin abisinin, cinayetten haberi olduğu ve kardeşinin kaçtığını zannederek ‘erken’ ihbarda bulunduğu ortaya çıktı.

İşten eve dönen Suriyeli Mohamad el Abid, karısını sevgilisiyle birlikte yakaladı.Çılgına dönen koca, bıçakla eşi ve sevgilisinin boğazını keserek öldürdü. Olayı ihbar eden katilin ağabeyinin cinayetten haberi olduğu ve kardeşinin kaçtığını zannederek ‘erken’ ihbarda bulunduğu ortaya çıktı.

EŞİNİ BAŞKASIYLA BASTI, İKİSİNİ DE DEFALARCA BIÇAKLADI

Olay, önceki akşam Bağcılar Evren Mahallesi Görkem Sokak’ta bulunan bir 5 katlı bir apartmanın zemin katında meydana geldi. İddiaya göre, tekstil firmasında işçi olarak çalışan Suriyeli Mohamad el Abid, mesai bitimi evine döndü. 24 yaşındaki eşi Hulud Hemdos’un yanında erkek arkadaşını gören Suriyeli adam cinnet getirdi. Mutfaktan eline bıçağı alan zanlı, 3 çocuk annesi olan karısı Hulud Hemdos’la sevgilisini defalarca bıçaklayarak katletti.

SURİYE’YE KAÇMAK İÇİN BİNDİĞİ OTOBÜSTE YAKALANDI

Ardından üzerindeki kıyafetleri değiştirerek kayıplara karışan zanlı, kendisine yardım eden 6 akrabasıyla Suriye’ye kaçmak için bindiği otobüste yakalandı. Ayrıca olayı ihbar eden katilin ağabeyinin cinayetten haberi olduğu, kardeşini kaçtı zannederek erken ihbarda bulunduğu öğrenildi.

Yazı İçi Makale Altı Reklam Alanı
Yazı İçi Benzer Yazı Altı Reklam Alanı
Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.