BAŞKAN TOLLU KIZKALESİN’DE HALKLA BULUŞTU

Yazı İçi Başlık Altı Reklam Alanı
 BAŞKAN TOLLU KIZKALESİN’DE HALKLA BULUŞTU
Yazı İçi Makale Üstü Reklam Alanı

1Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, Kızkalesi mahallesinde vatandaşlarla bir araya geldi. Vatandaşlarla birebir görüşen Tollu, ayrıca çalışma yerlerinde de incelemelerde bulundu.
Düzenlenen kahvaltı organizasyonunda vatandaşların sorunlarını dinleyen Başkan Tollu, “Kızkalesine Belediye olarak tespit ettiğimiz hizmetleri sunuyoruz, ancak sizler burada yaşayanlar olarak bizlere hizmet ihtiyaçlarınızı daha net iletebilirsiniz” dedi. Yapılan hizmetlerden dolayı Başkan Tollu’ya teşekkür eden Kızkalesi Mahalle Muhtarı Murat Kale, böyle bir toplantının organize edilmesinden duyduğu memnuniyeti ifade etti.
Yapılan hizmetleri yerinde inceleyen Başkan Tollu, gördüğü eksikliklerin anında giderilmesi için talimatlar verdi. Stabilize halinde bulunan mahalle yollarının en kısa sürede asfalta dönüştürüleceğini söyleyen Başkan Tollu, 3 yıl içerisinde Erdemli’nin tüm sorunlarını büyük ölçüde çözeceklerini belirtti. Erdemli Belediyesinin gönül sofrasında vatandaşlarla bir araya geldiklerini ifade eden Başkan Tollu sözlerini şöyle sürdürdü:
“Biz Belediye olarak dışarıdan bazı eksiklikleri görerek hizmetler üretiyoruz. Ancak sizler buraların sahiplerisiniz. Hangi hizmete ihtiyaç duyulduğunu en iyi sizler bilirsiniz. İşte sizlerden ilk ağızdan hizmet ihtiyaçlarını duymak için bu tür programlar düzenliyoruz. Amacımız Erdemli’yi en iyi yerlere getirmektir. Bunun için sizin tavsiyelerinize, öngörülerinize ihtiyaç duyuyoruz. Sizlerin düşüncesi bizler için çok önemli. Çünkü bizim eksikliklerimizi en iyi bizden hizmet alan sizler bilirsiniz. Devletimiz, bayrağımız, birliğimiz ve dirliğimiz bizim ortak paydamızdır. Bu ortak payda etrafında buluşan ve bu değerlere saygı duyan herkes hizmete layıktır. Kızkalesi’ne şu anda çok amaçlı düğün salonu yapıyoruz. Yolla alakalı problemler çözülüyor. Yeni parklar yapıyoruz. Bunların dışında planlanmış projelendirilmiş yapacağımız çok hizmet var. Allah’ın izniyle. Kızkalesi’ni kalan 3 hizmet yılı içerisinde hizmetle donatacağız. Bundan hiç kimsenin şüphesi olmasın.”
Konuşmasını tamamlamasının ardından vatandaşların sorunlarını dinleyen Başkan Tollu, daha sonra iş yerlerini gezerek esnafın sıkıntılarını da dinledi. Bu tür programları organize ederek vatandaşları bir araya getiren Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu’ya müteşekkir olduklarını söyleyen Kızkalesi Mahalle Muhtarı Murat Kale, emeği geçen her kese teşekkür etti.

2

Yazı İçi Makale Altı Reklam Alanı
Yazı İçi Benzer Yazı Altı Reklam Alanı
Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.