CHP’Lİ SELAĞZI KURULTAYI DEĞERLENDİRDİ

 CHP’Lİ SELAĞZI KURULTAYI DEĞERLENDİRDİ

“YENİ BİR DÖNEM BAŞLIYOR”            

CHP’li Turan Selağzı, CHP’nin 35. Olağan Kurultayı’nı değerlendirdi. CHP’nin 35. Olağan Kurultayı’na dair çarpıcı açıklamalarda bulunan CHP’li Selağzı, gerçekleşen kurultaydan sonra, “Yeni bir dönem başlıyor” dedi.0dab7857-d42a-4e11-a505-1bf05fdb35d4

CHP’nin Türkiye için büyük bir umut olduğuna değinen Selağzı, “Ülkenin şuanda içinde bulunduğu durumdan dolayı iyi bir muhalefete ihtiyacı var. CHP şuanda Türkiye için büyük bir umudun adı. Gerçekleşen CHP 35. Olağan Kurultayı’nın iyi olduğunu düşünüyorum. Kurultayla beraber partimiz çok güçlenecektir. Yeni bir dönem olacak. Yenilikler bizleri bekliyor. Türkiye’nin hem içeride hem de dış politikada ki durumu iktidar için zorlayıcı bir durum. İktidara yönelik çalışmalarımız güçlenerek devam edecektir. CHP’ye inanıyoruz.  Halk olarak, ülke olarak zor günlerden geçiyoruz. Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu’nun liderliğinde çalışmalarımızı yoğunlaştırarak Türkiye’nin rahat bir nefes alması için iktidar olmamız gerekiyor. Kurultayımızla birlikte CHP kadroları daha güçlü bir şekilde halka gidecektir. Yeni döneminin siyaset için yeni bir ışık kaynağı olacağına inanıyorum” dedi.

CHP’li Turan Selağzı, CHP Mersin Milletvekili Fikri Sağlar’ında parti meclisine seçilmesinden dolayı mutluluk duyduğunu belirterek, Fikri Sağlar’ı tebrik ettiğini sözlerine ekledi.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.