ERDEMLİ BELEDİYESİNDEN SİNAP MAHALLESİNE PARKE HİZMETİ

 ERDEMLİ BELEDİYESİNDEN SİNAP MAHALLESİNE PARKE HİZMETİ

Erdemli Belediyesi, parke yol hizmetine ara vermeden devam ediyor. Belediye ekipleri Sinap Mahallesinde yolları parkeye dönüştürüyor. Uzak yakın demeden Erdemli’nin her mahallesini parkeyle donatmak için tüm imkânlarını seferber ettiklerini söyleyen Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, “bu minval üzere ekiplerimiz Sinap mahallesinde çalışmalarını sürdürüyor” dedi.

Erdemli Belediyesinin parke yol hizmeti dendiğinde en önlerde geldiğine vurgu yapan Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, Erdemli’nin tarihinde almadığı parke hizmetini kendi dönemlerinde gördüğünü ifade etti. Tüm hizmetlerde öz sermaye kullanmaya son derece önem verdiklerini, ayrıca bunun yanında hizmet alanının ve nüfusun büyümesiyle ek olarak parke hizmeti satın aldıklarını ifade eden Başkan Tollu, belediye olarak hizmette sınır tanımadıklarını ancak tasarruftan da taviz vermediklerini dile getirdi. Uzak yakın demeden tüm mahallelere parke döşediklerini ve döşemeye devam edeceklerini ifade eden Tollu, Belediye ekiplerinin Sinap mahallesinin tüm sokaklarında parke çalışmasına devam ettiğini belirtti. Yakın zamanda çalışmaların tamamlanmasıyla mahallelerin güzel bir görünüme sahip olacağını bildiren ve vatandaşların yapılan hizmetlere sahip çıkması gerektiğine dikkat çeken Tollu, “İhtiyar, genç, çoluk, çocuk demeden el ele vererek ve azimle çalışarak Allah’ın izniyle Erdemli’yi zirvelere taşıyacağız. Bize hizmet etmek, sizlere de bu hizmetlere sahip çıkmak düşer ” dedi.
Belediye ekiplerinin, Erdemli’nin birçok mahallesinde yol ve parke çalışmalarını eş zamanlı olarak sürdürdüğü öğrenildi.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.