İlçe Belediyeleri Koordinasyon Toplantıları Devam Ediyor

 İlçe Belediyeleri Koordinasyon Toplantıları Devam Ediyor

41b8215f-5ab9-49eb-b272-2d2f5540da3eMersin Büyükşehir Belediyesi, vatandaşa daha hızlı, etkin ve verimli hizmet sunmak amacıyla ilçe belediyelerinde ‘Koordinasyon Toplantıları’ düzenliyor.

Daha önce Tarsus, Anamur ve Bozyazı Belediyesi’nde düzenlenen Koordinasyon Toplantıları, bu kez Toroslar Belediyesi’nde gerçekleştirildi.

Toroslar Belediyesi Meclis Salonu’nda düzenlenen toplantı, Mersin Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Haluk Tunçsu başkanlığında gerçekleştirildi. Toplantıya Toroslar Belediye Başkanı Hamit Tuna, Mersin Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Turan Karadağ, Meclis üyeleri ve ilgili daire başkanları da katıldı.

Toplantıda, Mersin Büyükşehir Belediyesi’nce Toroslar ilçesinde hayata geçirilmesi planlanan hizmetler ile ilgili MESKİ, Ulaşım Dairesi Başkanlığı, Etüt ve Projeler Dairesi Başkanlığı, Çevre Koruma ve Kontrol Dairesi Başkanlığı, Fen İşleri Dairesi Başkanlığı, Emlak ve İstimlak Dairesi Başkanlığı, Park ve Bahçeler Dairesi Başkanlığı tarafından sunumlar yapılarak, başta Toroslar Belediye Başkanı Hamit Tuna olmak üzere Meclis üyelerinin de görüşleri alındı.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.