Karate Dan Hazırlık Eğitim Semineri

 Karate Dan Hazırlık Eğitim Semineri

karate-dan-hazirlik-egitim-semineri-8294305_x_o

Türkiye Karate Federasyonu’nun 2016 yılı faaliyet programı kapsamında yer alan “Karate Dan Hazırlık Eğitim Semineri” Adana’da yapıldı.

Karate Federasyonu Adana İl Temsilcisi Tahir Türkarslan “5 Ocak Tribünaltı Çetin Topçu Tekvando Antrenman Salonu’nda yapılan ve iki gün süren eğitim seminerine, Adananın yanı sıra Mersin ve Hatay ‘dan 60 Antrenör ve siyah kuşak adayı sporcuların katıldığını söyledi.

Türkaslan, Karate Federasyonu tarafından görevlendirilen Antrenörlerden İbrahim Kulaksız ve Olcay Küçükateş Sotokan, Nejmi Alkan Shıtoryu’daki yeni oyun kurallarının yanı sıra kata ve kumitede uygulanacak olan yeni antrenman teknikleri ve dan sınav konuları teorik ve uygulamalı olarak anlatıldığını kaydetti.

Türkarslan,dan hazırlık eğitim sınavının açılmasını sağlayan Karate Federasyonu Başkanı Esat Delihasan ve yönetim kurulu üyelerine, ayrıca tesis, malzeme ve diğer konularda her zaman desteklerini gördükleri Adana Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Abdulkadir Ataşbak ve ekibine teşekkür etti. – ADANA

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.