Kastamonu’da Berdel Evliğe Karşı Çıkan 17 Yaşındaki Kız İntihar Etti

Yazı İçi Başlık Altı Reklam Alanı
 Kastamonu’da Berdel Evliğe Karşı Çıkan 17 Yaşındaki Kız İntihar Etti

kastamonu-da-berdel-evlige-karsi-cikan-17-8672237_x_7450_300Kastamonu’da ağabeyinin evleneceği kızın kardeşiyle zorla evlendirilmek istenen 17 yaşındaki Zülbiye Demirci evde kimsenin olmadığı sırada babasının av tüfeği ile intihar etti.Kastamonu’nun İnebolu İlçesi Korupınar Köyü’nde, ağabeyinin evleneceği kızın erkek kardeşiyle evlendirilmek istendiği ileri sürülen 17 yaşındaki Zülbiye Demirci, av tüfeği ile intihar etti.

GÖĞÜSÜNE DAYAYARAK ATEŞ ETTİ

Olay, dün akşam saatlerinde meydana geldi. Açık lisede eğitim gören Zülbiye Demirci, kardeşi Tayyip Demirci’yi köpeğe ekmek vermesini isteyerek evden gönderdikten sonra babasına ait av tüfeğini alıp göğsüne dayayarak ateşledi.

BAŞUCUNDA KURAN-I KERİM BULUNDU

Bahçede bulanan anne Emine Demirci ile oğlu Tayyip Demirci, silah sesi üzerine eve koştu. Zülbiye Demirci’yi kanlar içinde bulan anne ve oğlu, 112 Acil Servis’e haber verdi. Gelen sağlık ekibinin yaptığı kontrolde Zülbiye Demirci’nin öldüğü belirlendi. Başucunda Kuran-ı Kerim bulunan Zülbiye Demirci’nin cesedi, evde yapılan incelemeden sonra Ankara Adli Tıp Kurumu’na gönderildi.

KOMŞULARI BERDELİ İSTEMEDİĞİNİ SÖYLEDİ

Evin önünde toplanan köylüler büyük üzüntü yaşadı. Köylüler, çevresiyle çok iyi anlaşan, hayatla iç içe olan Zülbiye Demirci’nin, yılbaşından sonra ağabeyinin evleneceği kızın erkek kardeşiyle evlendirilmek istenmesi nedeniyle bunalıma girmiş olabileceğini söyledi. Köylüler, Zülbiye Demirci’nin bu evliliği istemediğini belirtti. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

Yazı İçi Makale Altı Reklam Alanı
Yazı İçi Benzer Yazı Altı Reklam Alanı
Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.