Koç Ailesine Taziye Ziyaretleri Sürüyor

 Koç Ailesine Taziye Ziyaretleri Sürüyor

fft2mm7533762

Dün geçirdiği kalp krizi nedeniyle hayatını kaybeden Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Koç’un ailesi ve yakınlarına taziyelerini sunmak isteyen sevenleri Taksim Divan Otel’e akın etti.
Koç Ailesine taziye ziyaretleri sürüyor
Mustafa Koç’un babası, Koç Holding Yönetim Kurulu Onursal Başkanı Rahmi Koç’un gazetecelerin yoğun ilgisi nedeniyle otele güçlükle girebildi. Kardeşleri Ömer ve Ali Koç da taziyeler kabul etmek üzere otele geldi. Sanat, siyaset, spor ve iş camiasından çok sayıda ismin akın ettiği taziyede, TUSİAD Başkanı Cansen Başaran, Genelkurmay eski Başkanı İlker Başbuğ, Genelkurmay Eski Başkanı Yaşar Büyükanıt, Cem Hakko, Gürsel Tekin, Ali Şen, Muhtar Kent, Aydın Ayaydın, Ali Sabancı, Ahmet Dördüncü, Levent Çakıroğlu, Ahmet Eren, Ajda Pekkan, Demet Sabancı Çetindoğan, Fatih Altaylı, Zülfü Livaneli, Nihat Özdemir, Emel Sayın Berna Yılmaz gibi isimler dikkat çekti.

19:00’da sona erecek taziye ziyaretleri devam ediyor.

Koç Ailesi, geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybeden Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Koç için taziyeleri Divan Otel’de kabul etti.

Genel Kurmay eski Başkanı Yaşar Büyükanıt ve eşi Filiz Büyükanıt
Koç ailesine taziye vermeye gelenler arasında, Genel Kurmay eski Başkanları Yaşar Büyükanıt ve İlker Başbuğ, Nazlı Ilıcak, Nihat Özdemir, Ali Şen, Levent Çakıroğlu, Arzuhan Doğan Yakçındağ, Muharrem Kayhan, Ali Sabancı, Kadir Topbaş, Ümit Boyner, Zülfi Livaneli, Fikret Ünlü, Sedat Aloğlu, Atalay Şahinoğlu, Nevzat Yalçıntaş, Murat Yalçıntaş, Adnan Polat, Rona Yırcalı, Cansen Başaran Symes, Haluk Dinçer, Suzan Sabancı Dinçer’in de olduğu birçok kişi yer aldı.

Taziyeye Doğan TV Yönetim Kurulu Başkanı Arzuhan Doğan Yalçındağ da katıldı.
Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim de “Başımız sağolsun. Mustafa Koç çok sevdiğim bir kardeşim, arkadaşım. Çok sık olmasa da zaman zaman görüştüğümüzde benim için çok özel insanlardan bir tanesiydi. Sadece önemli bir iş adamı değil, Türkiye içinde çok önemli bir insandı.” ifadelerini kullandı.

Ajda Pekkan da taziyelerini ileten ünlüler arasındaydı.
Sakıp Sabancı’nın eşli Türkan Sabancı ise, “Mekanı cennet olsun. Herşeyi ile mükemmel bir insandı. Allah yakınlarına çok sabır versin. Allah rahmet eylesin.” diye konuştu.

Taziyeler bugün Divan Otel’de gerçekleşti.

Genel Kurmay eski Başkanı İlker Başbuğ
Koç Holding’den yapılan açıklamada, “Yönetim Kurulu Başkanımız merhum Mustafa V. Koç’un cenazesi 24 Ocak Pazar günü öğle namazını müteakip Altunizade’deki Marmara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Tatbikat Camii’nden kaldırılacak ve Zincirlikuyu Mezarlığı’ndaki Aile Kabristanı’na defnedilecektir” denildi.
Bugün Divan Oteli’nde başlayan taziyeler 7 gün boyunca saat 16.00-19.00 arası kabul edilecek.

Kadir Topbaş, “Koç şirketler grubunun başkanı aramızdan ayrıldı rahmetle anıyorum. Tüm sevenlerine, ailesine, camiasına sabır diliyorum. Allah sevenleri cennette buluştursun. Genç yaşta ve iş dünyamızın önemli bir ismi aramızdan ayrıldı. Allah başka acılarda buluşturmasın. Sabırlar diliyorum” dedi. Koç ailesi tarafından bugün saat 16.00’da başlayan taziye kabulünün 7 gün boyunca süreceği açıklandı.

CENAZE TÖRENİ PAZAR GÜNÜ
Geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybeden Mustafa Koç’un cenaze töreninin pazar günü yapılacağı duyuruldu.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.