Mersin’de Alman Çift Ölü Olarak Bulundu

Yazı İçi Başlık Altı Reklam Alanı
 Mersin’de Alman Çift Ölü Olarak Bulundu
Yazı İçi Makale Üstü Reklam Alanı

ııMersin’de Alman çift ölü olarak bulunduMERSİN’in Erdemli İlçesi’nde yaşayan Alman 64 yaşındaki Karl Heinrich Plattner merdiven boşluğunda asılı olarak, eşi 60 yaşındaki Doris Monika Plattner ise yatağında ölü olarak bulundu.

MERSİN’in Erdemli İlçesi’nde yaşayan Alman 64 yaşındaki Karl Heinrich Plattner merdiven boşluğunda asılı olarak, eşi 60 yaşındaki Doris Monika Plattner ise yatağında ölü olarak bulundu. Almanca bir mektubun bulunduğu evde inceleme yapan polis, böbrek yetmezliği hastalığı nedeniyle Doris Monika Plattner’ın hayatını kaybettiği, eşini ölü olarak bulan yaşlı adamın ise üzüntüden kendi asarak intihar etmiş olabileceği üzerinde duruyor.

Kocahasanlı Mahallesi D-400 Karayolu üzerinde 3 katlı bir evin birinci katında 5 yıldır kiracı olarak oturan Alman Çift Karl Heinrich Plattner ile eşi Doris Monika Plattner’den haber alamayan yakınları polisi arayarak haber verdi. Verilen adrese giden polis ekipleri eve girdiklerinde yaşlı kadını yatağında, eşini ise merdiven boşluğunda asılı durumda buldu. Çevrede yapılan araştırmada Doris Monika Plattner’in şeker hastası olduğu, eşinin ise böbrek yetmezliği hastası olduğu ve uzun süredir tedavi gördüğü belirlendi.

Almanca yazılmış bir mektup bulan polis, yaşlı adamın eşini hastalığı nedeniyle yatağında ölü olarak bulmasının ardından duyduğu üzüntü nedeniyle kendini asarak intihar etmesi üzerinde duruyor. Yaşlı çifttin vücutlarında herhangi bir darp, ateşli ve kesici alete bağlı bir iz bulunmadığı ifade edilirken, evde bulunun Almanca mektubun yapılacak tercümesinden sonra olay üzerindeki sır perdesinin aralanabileceği kaydedildi.

Cumhuriyet Savcısının olay yerinde yaptığı imcelemenin ardından yaşlı çiftin cenazeleri kesin ölüm nedeninin belirlenmesi için Adana Adli Tıp Kurumu Morgu’na gönderildi.

Yazı İçi Makale Altı Reklam Alanı
Yazı İçi Benzer Yazı Altı Reklam Alanı
Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.