Mersin’de Suriyeli Anne ile 2 Yaşındaki Kızı Öldürüldü

Yazı İçi Başlık Altı Reklam Alanı
 Mersin’de Suriyeli Anne ile 2 Yaşındaki Kızı Öldürüldü

Mersin’de Suriyeli anne ile 2 yaşındaki kızı öldürüldüMersin’de yaşayan Suriyeli 25 yaşındaki Betül Magrumi ile 2 yaşındaki kızı Meryem Magrumi bıçaklanarak öldürüldü.

mersin-de-suriyeli-anne-ile-2-yasindaki-kizi-8591991_x_300Mersin’de yaşayan Suriyeli 25 yaşındaki Betül Magrumi ile 2 yaşındaki kızı Meryem Magrumi bıçaklanarak öldürüldü.
3 Ocak Mahallesi Orma İş Hanı’nın giriş katındaki bir restoranda çalışan Betül Magrumi, bayramın ilk 2 günü kapalı restorandaki işine bugün gelmedi. Betül Magrumi’nin işe gelmemesinden şüphelenen işletme sahipleri ve çalışanları, binanın ikinci katındaki daireye gidip kadını kontrol etmek istedi. Açık kapıdan içeri girenler, Betül Magrumi ile kızı Meryem’in kanlar içerisindeki cesetleriyle karşılaştı.
KADININ ŞİZOFREN EŞİ ARANIYOR
İhbar üzerine olay yerine gelen polis ve sağlık ekipleri anne ve kızın bıçaklanarak öldürüldüğünü saptadı. Anne ve kızının cesetleri olay yerinde yapılan incelemenin ardından otopsi için Adana Adli Tıp Kurumu Morgu’na gönderildi. Cinayetin, şizofren olduğu iddia edilen ve kendisine ulaşılamayan kadının eşi tarafından işlendiği ihtimali üzerinde duran polis olayla ilgili soruşturma başlattı.

Yazı İçi Makale Altı Reklam Alanı
Yazı İçi Benzer Yazı Altı Reklam Alanı
Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.