Mersin’de Yılbaşı Kutlamaları

 Mersin’de Yılbaşı Kutlamaları

mersin-de-coskulu-yilbasi-kutlamalari-8022362_x_o

Mersin’de yılbaşı kutlaması yapan vatandaşlar, gece geç saatlere kadar eğlendi.

Kentin bir çok noktasında düzenlenen parti, gala ve eğlencelere akın eden vatandaşlar, yeni yılı dans ederek karşıladı. Soğuk havaya rağmen son derece hareketli geçen gece, renkli görüntülere sahne oldu. Sultaşa Otel’de düzenlenen galaya katılanlar adeta şıklık yarışına girerken, gecenin ilerleyen saatlerine doğru eğlence doruğa tırmandı. Yılbaşı maskeleri ve süslemeleri ile salona renk katanlar, Alper Önal’ın sahnesiyle coştu. Güzellikleri ve birbirinden şık kıyafetleri ile göz kamaştıran kadınlar, oryantal şov yapan dansöze eşlik ederek hünerlerini sergiledi.

Martı Otel’de düzenlenen yılbaşı balosunda sahne alan solist Didem, Ersin ve Bedii Şaraplı seslendirdikleri parçalar ile baloya katılanlara eğlence dolu bir gece yaşatırken, sevilen oryantal Işıl kıvrak dansı ile büyüledi.

KARAOKE PARTİSİ

Lava Bar’da düzenlenen yılbaşı eğlencesinin en ilgi çekici kısmı ise karaoke partisi oldu. Gönül Pekşen’in sahnesinin ardından başlayan karaoke partisinde hünerlerini sergileyen davetliler, eğlenceli saatler yaşadı. Hızını alamayan bir grup, soğuk havaya aldırmadan dışarı çıkarak kaldırımda halay çekti. Saatin gece yarısını göstermesi ile birlikte geri sayıma başlayan davetliler, yeni yılı birbirlerine sarılarak karşıladı.

Sabahın ilk ışıklarına kadar eğlencenin tam gaz devam ettiği kentte, güvenliği sağlamak için çok sayıda polis görev yaptı.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.