MESKİ STANDI, ULUSLARARASI NARENCİYE FESTİVALİ’NDE GÖZ DOLDURDU

Yazı İçi Başlık Altı Reklam Alanı
 MESKİ STANDI, ULUSLARARASI NARENCİYE FESTİVALİ’NDE GÖZ DOLDURDU
Yazı İçi Makale Üstü Reklam Alanı

MESKİ STANDI, ULUSLARARASI NARENCİYE FESTİVALİ’NDE GÖZ DOLDURDU

Mersin Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (MESKİ) Genel Müdürlüğü, Türkiye’nin en büyük narenciye festivali olan ve bu yıl 7’ncisi düzenlenen Uluslararası Mersin Narenciye Festivali’ne katıldı.

Festivalde stant açan MESKİ görevlileri, standa gelen ziyaretçilere, Mersin’in içme suyu, suyun önemi ve tasarruflu su kullanımı hakkında kapsamlı bilgiler verirken, su tasarrufunu anlatan broşürler ve çeşitli hediyeler dağıtıldı. Vatandaşlara, Mersin Büyükşehir Belediyesi MESKİ Genel Müdürlüğü bünyesindeki çalışmaların da tanıtımı yapıldı.

İki gün süren Festivalde MESKİ standı önünde Mersin Capoeira Gençlik ve Spor Kulübü Derneğinin sunduğu Capoeira Dans gösterisi de öğrenciler ve ziyaretçiler tarafından merak ve ilgiyle takip edildi.

MESKİ Genel Müdürü Alaeddin Alkaç, Mersin’in tanıtımı adına bu ve benzer organizasyonlarda her zaman yer alacaklarını ifade ederek, “Narenciye şehri olarak anılan Mersin’in böyle önemli bir festivale ev sahipliği yapmasını çok anlamlı buluyorum. Biz de MESKİ Genel Müdürlüğü olarak gerek alt yapı çalışmalarına gerekse suyun önemi ve tasarruflu kullanılması için elimizden gelen çalışmaları yapmaya devam edeceğiz. MESKİ standımızı ziyaret eden vatandaşlarımıza teşekkür ediyoruz” dedi.

Alkaç, Uluslararası Mersin Narenciye Festivali’nde stantlarına bizzat gelerek ziyaret eden ve desteğini esirgemeyen başta Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Vahap Seçer ile emeği geçen tüm mesai arkadaşlarına teşekkür etti.

Yazı İçi Makale Altı Reklam Alanı
Yazı İçi Benzer Yazı Altı Reklam Alanı
Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.