MESKİSPOR Yeni Transferler ile Kadrosunu Güçlendirdi

 MESKİSPOR Yeni Transferler ile Kadrosunu Güçlendirdi

29cc3a46-517a-4b4c-8706-9324124b9b0dBölgesel Amatör Liginin (BAL) 5. Grupta şampiyonluk mücadelesi veren Mersin Büyükşehir Belediyesi MESKİSPOR 3 futbolcuyla kadrosunu güçlendirdi.

MESKİSPOR futbol şube sorumlusu Tayfun Bozdoğan ve Genel Koordinatör Akgün Lülü hazır bulunduğu imza töreninde yeni transferler Anamur Belediyespor’dan Hamdi Kaya, Ceyhan Belediyespor’dan İsmail Kızılyer, Sarayönü Belediyespor’dan Mete Özer ile sözleşme imzalandı.

Konuyla ilgili olarak açıklama yapan MESKİSPOR futbol Şube Sorumlusu Tayfun Bozdoğan “MESKİSPOR kulübü olarak 3 tane transferimiz oldu. Bu arkadaşlarımızdan beklentilerimiz büyüktür. Zaten ilk yarı itibariyle göstermiş olduğumuz performans ortadadır. İnşallah yeni gelen arkadaşlarında katkısıyla şampiyonluk adına çalışmalarımızı devam ettireceğiz. Bu anlamda stoper mevkiinde oynayan Anamur Belediyespor’dan 1988 doğumlu Hamdi Kaya, sağ açık mevkiinde oynayan Ceyhan Belediyespor’dan 1988 doğumlu İsmail Kızılyer, Santrafor mevkiinde oynayan Sarayönü Belediyespor’dan 1990 doğumlu Mete Özer ile bugün itibariyle sözleşme imzalamış bulunuyoruz. Yeni transferlerle BAL liginin ikinci yarısında iyi maçlar çıkarıp şampiyonluk için mücadele edeceğiz “ dedi.

Yeni futbolcular ise, MESKİSPOR’a transfer olmaktan dolayı çok mutlu olduklarını belirterek, “Sahada alnımızın teri ile mücadele edeceğiz ve takımımızın başarısı için elimizden gelen gayreti göstereceğiz” dediler.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.