MHP’li Akkoyuncu’dan Cumhuriyet Bayramı Kutlaması

 MHP’li Akkoyuncu’dan Cumhuriyet Bayramı Kutlaması

unnamed (2)AKKOYUNCU’DAN CUMHURİYET BAYRAMI KUTLAMASI

Milliyetçi Hareket Partisi’nin Mersin’deki etkin siyasi isimlerinden olan Serkan Akkoyuncu, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nın 92. Yıldönümünü kutladı.

Cumhuriyetin 92 yıldır sağlam temeller üzerine inşa edilmiş koca bir çınar olduğunu belirten Akkoyuncu, “Bu çınarı yıkmak isteyen zihniyete karşı Türk Milleti olarak her zaman ve her koşulda canımızı bile vermeye hazırız” dedi.

Milliyetçi Hareket Partisi’nin Mersin’deki etkin isimlerinden İşadamı Serkan Akkoyuncu, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nın 92. Yıldönümünü kutladı. Kurulduğu günden bu yana Cumhuriyet karşıtlarının var olduğunu ve günümüzde bu zihniyetin daha fazla hortladığını belirten Akkoyuncu, “Cumhuriyetimiz kolay kurulmadı. Ulu Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları canları pahasına kurduğu bu cumhuriyete biz her zaman sahip çıkmaya hazırız. Ancak bugün mevcut iktidar malesef hem Atatürk’ün hem de kurmuş ve bizlere emanet bıraktığı Cumhuriyetin izlerini silmeye vey ok etmeye çalışmaktadır” dedi.

Akkoyuncu, yayınladığı mesajının devamında, “Büyük özverilerle kazanılan bağımsızlık mücadelemizin sonunda, milletimizin iradesini en iyi şekilde temsil eden cumhuriyete geçişimizin 92. yılını kutlamanın sevinci içerisindeyiz. İnsanlık tarihi, milletlerin böylesine sarsılmaz bir ortak irade ile kendi kaderini kendi elleriyle yazdıkları kahramanlık destanlarına çok nadir şahit olmuştur. Bu anlamı büyük günde cumhuriyetimizin kurucusu Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk’ü, kahraman silah arkadaşlarını ve bu toprakları bizlere vatan yapmak için kendilerini feda eden aziz şehitlerimizi şükran ve rahmetle anar, Mersinli hemşehrilerimin, Milliyetçi Hareket Partisi’mizin çalışanlarının ve milletimizin Cumhuriyet Bayramı’nı tebrik ederim” şeklinde konuştu.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.