Mircea Lucescu, Galatasaray İçin 22 Mayıs’ı İşaret Etti

 Mircea Lucescu, Galatasaray İçin 22 Mayıs’ı İşaret Etti

Rumen teknik adam Mircea Lucescu, Galatasaray’ın teklifine “22 Mayıs’ta durumum netleşecek. Sonra görüşelim.” cevabını verdi.
Galatasaray’da yeni sezon için teknik adam arayışları devam ediyor.

Sarı-Kırmızılılar Zenit Teknik Direktörü Mircea Lucescu’yla temaslarını sıklaştırdı. Yönetim kurulu başkanı Dursun Özbek’in kardeşi ve Sportif AŞ yönetim kurulu üyesi Mehmet Özbek, dün akşam yapılan Zenit St.Petersburg – Terek Grozny maçını izledi.

MEHMET ÖZBEK TEMAS KURDU

Galatasaray Sportif A.Ş Yöneticisi Mehmet Özbek’in deneyimli teknik adamla maç sonrası fikir teatisinde bulunduğu öğrenildi.

22 MAYIS’TA KARAR VERECEK

Rumen teknik adam bu görüşmede Zenit’teki geleceğinin 22 Mayıs’ta netleşeceğini söyledi. Lucescu Rus kulübü yetkilileriyle 22 Mayıs’ta bir toplantı yapacak ve ortaya çıkacak sportif bilançoya göre 1 yıl olan opsiyonu devreye sokacak ya da oradan ayrılacak.

GELECEĞİ ŞAMPİYONLAR LİGİ’NE BAĞLI

Spartak Moskova’nın şampiyonluğunu ilan ettiği Rus Premier Ligi’nde Zenit St. Petersburg, CSKA Moskova ile ikinci olup, Şampiyonlar Ligi’ne gitme mücadelesi veriyor. CSKA 53, Zenit 52 puanda. Şampiyonlar Ligi’ne katılma hakkının elde edilmesi de Lucescu’nun Zenit’teki geleceği açısından belirleyici olacak.

RAZVAN DA AYNI SÜREYİ VERMİŞTİ

Galatasaray teknik heyetine babasıyla birlikte geleceğinden bahsedilen Razvan Lucescu ise geçen hafta Ajansspor’a yaptığı açıklamada, “Şu anda Santi takımındaki işlerime konsantre oldum. Fakat 10 gün içerisinde ne yapacağıma karar vereceğim. Geleceğim şekillenecek” demişti.

(Ajansspor)

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.