Mustafa Balbay: Kılıçdaroğlu’na vefa borcum var

 Mustafa Balbay: Kılıçdaroğlu’na vefa borcum var

563d24f00f25441550d1ca64CHP İzmir Milletvekili Mustafa Balbay, Habertürk canlı yayınında genel başkan adayı olmaya nasıl karar verdiğini anlattı.

CHP’li Mustafa Balbay, Habertürk canlı yayınına katıldı.

“Seninle yürümek isteriz derlerse neden olmasın” diyen Balbay, 4 yıl sonra sandık geldiğinde CHP’nin iktidar olması gerektiğini söyledi.

“Kemal Kılıçdaroğlu çok iyi bir genel başkan ancak çevresi iyi değil” diyen Balbay, bundan sonraki kurultay sürecinde parti içinde polemik yaratacak bir söylemde bulunmayacağını, ve polemik yaratacak eleştirilere de yanıt vermeyeceğini söyledi. Balbay, CHP’de yön, yöntem ve yönetim değişikliği olması gerektiğini savundu.

KILIÇDAROĞLU’NA VEFA BORCUM VAR

Balbay” 2 Kasım sabahı kendime sordum. Balbay ne yapcaksın? 2 hedefim var. Milletvekiliğimi yapmak. 2019 yılındaki iki seçimde partimin başarısı için çalışmak. Kılıçdaroğlu’na vefa borcum var. Bu borcu CHP’nin iktidar olması ile borcumu ödemiş olurum. Kongreye gidiyoruz. Ben önerilerimi sunacağım. Bana derlerseler bu projeler partimizi iktidara taşır. Ben de varım derim. Ben umutla heyecanla ve büyük bir enerjiyle geldim” diye konuştu.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.