Rusya’da Son Moda: Putin Baskılı Dekolteli Tişörtler

 Rusya’da Son Moda: Putin Baskılı Dekolteli Tişörtler

Rusya’da Devlet Başkanı Vladimir Putin’in resminin bulunduğu ilginç tasarımlı tişörtler ilgi odağı oldu. İngiliz Daily Mail gazetesi tişörtlerin, Rusya’da gelecek sene düzenlenecek seçimlerde Putin’e olan ilgiyi canlı tutmak için piyasaya sürüldüğü yorumunu yaptı.

1Rusya’da Devlet Başkanı Vladimir Putin’in resminin bulunduğu tişörtler ilgi kaynağı oldu. İngiliz Daily Mail gazetesi tişörtlerin, Rusya’da gelecek sene düzenlenecek seçimlerde Putin’e olan ilgiyi canlı tutmak için piyasaya sürüldüğü yorumunu yaptı. Project Set isimli gençlik grubu tarafından piyasaya sunulan tişörtlere ilginin yoğun olduğu ifade edildi.

2Putin destekçisi Ilya Sadalşikh isimli bir aktivist, Putin’in sadece bir politikacı olmadığını, ‘uzun vadeli ünlü bir marka’ olduğunu ifade etti.

3Putin tişörtleri projesini hayata geçiren aktivistler, kısa sürede benzer projelere imza atacaklarını belirtiyor. Putin, 2018 yılındaki seçimlerde 6 yıl daha Rusya devlet başkanı olmak için yarışacak.

4Rusya’da ‘vatansever moda’ ismi verilen akım için üretim yapan çok sayıda modacının ‘Putin’i destekleyen’ kıyafetlere öncelik verdiği biliniyor.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.