Sağlık Ocağının Bahçesine Ses Bombası Atıldı, Barbaros Mahallesinde Olaylar

 Sağlık Ocağının Bahçesine Ses Bombası Atıldı, Barbaros Mahallesinde Olaylar

364181Mersin’in Tarsus İlçesinde zaman zaman olayların yaşandığı ve kamu mallarıyla şahıs mallarının zarar uğratıldığı Barbaros Mahallesinde, bu sefer mahallede bulunan Sağlık Ocağının bahçesine ses bombası atıldı.

Mersin’in Tarsus ilçesine bağlı Barbaros Mahallesi’nde bulunan Sağlık ocağından gece 22:20 sularında gelen patlama sesi korku yarattı.

Sağlık Ocağının bahçesine atıldığı iddia edilen ses bombasının patlamasıyla duyanlar korku ve endişeye kapılırken. Kolluk kuvvetleri patlama sesinin geldiği Sağlık Ocağının bahçesinde geniş çaplı araştırma yaptı. Sağlık ocağı bahçesinde rastlanan bulgular patlamanın bahçeye atılan ses bombasının infilak etmesiyle meydana geldiği ve olaylara karışıp ses bombasını atanların mahallede bulunmasına yönelik çalışmaların başlatıldığı kaydedildi.

Diğer bir kaynakta ise duyulan patlamaya dair haber ise şu şekilde: “Tarsus’ta Barbaros Mahallesi’nde bulunan sağlık ocağı bahçesine ses bombası atıldı. İddiaya göre akşam saatlerinde kimliği belirsiz kişi ya da kişiler tarafından sağlık ocağı bahçesine atılan ses bombası kısa süreli panik yarattı. Emniyet güçleri bahçede ve sağlık ocağında inceleme yaptı. Sık sık sokak eylemlerine sahne olan Barbaros Mahallesi sokaklarında şahısların bulunması için çalışma başlattı.”

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.