Tekerlekli Sandalye Tenis Şampiyonası’nda Ödüller Sahiplerini Buldu

 Tekerlekli Sandalye Tenis Şampiyonası’nda Ödüller Sahiplerini Buldu

tekerlekli-sandalye-tenis-sampiyonasi-nda-odu-7895112_x_300Tekerlekli Sandalye Tenis Şampiyonası’nda ödüller sahiplerini buldu Bedensel Engelliler Spor Federasyonu’nun düzenlediği Tekerlekli Sandalye Tenis Türkiye Şampiyonası’nda dereceye girenlere ödülleri törenle verildi.

Tekerlekli Sandalye Tenis Şampiyonası’nda ödüller sahiplerini buldu

Bedensel Engelliler Spor Federasyonu’nun düzenlediği Tekerlekli Sandalye Tenis Türkiye Şampiyonası’nda dereceye girenlere ödülleri törenle verildi.

Mersin Tenis Kulübü kortlarında 3 gün süren kıyasıya mücadelenin ardından finale adını yazdıran tenisçiler, kum kortta birincilik için ter döktü. 17 ilden 33 sporcunun 4 kategoride yarıştığı şampiyonada, Junior kategorisinde Oğuzhan Güneş birinci olurken, Ayşegül Zarasız ikinciliği elde etti. Büyükler kadın kategorisinde birincilik kürsüsüne Büşra Ün, erkeklerde ise Muharrem Çakmak birinci oldu. Çift Kadınlar karşılaşmalarında Nursen Şen ile Büşra Ün, çift erkeklerde ise Muharrem Çakmak ile Tuğran Akalın birincilik kürsüsüne çıktı..

Ödül töreninde, dereceye giren tenisçiler kupa ve madalyalarına kavuştu. Törende konuşan Tenis Kulübü Başkanı Birol Gelbul, başarılı bir organizasyon yaşandığını ifade ederek emeği geçenlere teşekkür etti. Törenin sonunda toplu fotoğraf çekildi.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.