Teşekkürler Tarsus!

 Teşekkürler Tarsus!

unnamed (2)Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Mersin Milletvekili Baki Şimşek’i, Tarsuslular adeta bağrına bastı. Cetvel mahallesinde gerçekleştirilen toplantıda gördüğü ilgi karşısında hemşerilerine teşekkür eden Şimşek, “Ülkenin geleceğini oylayacağımız 1 Kasım’a sayılı günler kala Tarsus bir kez daha Milliyetçi Hareketin kalesi olduğunu açıkça göstermiştir” dedi.

Miting havasında geçen toplantıya Baki Şimşek’in yanı sıra Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz, Tarsus Belediye Başkanı Şevket Can, MHP Genel Başkan Yardımcısı ve Mersin Milletvekili adayı Oktay Öztürk, MHP Mersin İl Başkanı Sebahattin Kılıç, milletvekili adayları ve yüzlerce vatandaş katıldı.
BİRLİK VE BÜTÜNLÜK İÇİN MHP
Bölgenin sevilen ismi Baki Şimşek yaptığı konuşmada 1 Kasım seçimlerinin Türkiye’nin geleceği açısından yol ayrımı olacağına vurgu yaptı. Şimşek, Ak Parti ile yola devam edilemeyeceğini, ülkenin birlik ve bütünlüğü için MHP’nin iktidara gelmesi gerektiğini savundu. Seçim kampanyasında, 1 Kasım’da verilecek oyun sadece iktidarı değil, ülkenin geleceğini de belirleyeceğine dikkat çekti.

MHP ÜLKENİN GELECEĞİ VE BEKASI İÇİN VAR

1 Kasım Genel Seçimleri’nde oy kullanacak hemşerilerine çağrıda bulunan Baki Şimşek, “MHP, ülkenin geleceği ve bekası için var. Geleceğinize oy verin.1 Kasım Seçimleri, ülkenin geleceği için hayat memat meselesi. Ülke bütünlüğümüzü, ülkemizin geleceğini oylayacağız. Şimdi bu seçim arkadaşlarımla, benim milletvekilli olma çabası değildir. Yani burada Ahmet’in, Mehmet’in vekil olma meselesi değil. Bu memleket davasıdır. Hem Mersin’de hem Türkiye’de yüz akıyla çıkalım.” açıklamalarında bulundu.

GELECEĞİNE SAHİP ÇIK

MHP Genel Başkanı Dr. Devlet Bahçeli’nin açıklamalarından hatırlatma yapan Şimşek, “Gelenekten geleceğe bir köprü kurmak bunu da emniyete almak durumundayız. Yolumuzda kararlı şekilde yürümeli, Ülkenin geleceği için çalışmalıyız. Unutmayalım ki, geçmiş geleceği gözyaşıyla sular. Gün, Ülkenin geleceğine sahip çıkmak günüdür ”ifadesini rehber bilip seçim çalışmalarımıza inanan dava arkadaşlarımızla tüm gayretimizle çalışacağız ”ifadelerini kullandı.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.