U14 KIZLAR BASKETBOL TAKIMI 2.’LİK KUPASINI BAŞKAN KOCAMAZ’A SUNDU

Yazı İçi Başlık Altı Reklam Alanı
 U14 KIZLAR BASKETBOL TAKIMI 2.’LİK KUPASINI BAŞKAN KOCAMAZ’A SUNDU
Yazı İçi Makale Üstü Reklam Alanı

Mersin Büyükşehir Belediyespor Kulübü U14 Kızlar Basketbol Takımı, Isparta’da düzenlenen Türkiye Şampiyonası’nda elde ettiği ikincilik kupasını makamında ziyaret ettikleri Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz’a sundu.
Mersin Büyükşehir Belediyespor U14 Kızlar Basketbol Takımı, Kulüp Asbaşkanı Hikmet Avşar, takım menajeri Melahat Aydın, antrenör ve oyuncularla birlikte kazandıkları kupayı Başkan Kocamaz’a takdim ederek, kupa heyecanını paylaştılar.
Isparta Işıkkent Kapalı Spor Salonu’nda oynanan final müsabakasında Galatasaray U14 Kızlar Basket Takımı ile karşı karşıya gelen Mersin Büyükşehir Belediyesispor U14 Kızlar Basketbol Takımı, maça baştan sona ortak olsa da son periyottaki bireysel hatalardan dolayı maçı 59-52 kaybederek ikinciliği elde etti. Beklentilerin çok üzerinde performans sergileyerek takımları şaşırtan U14 Kızlar Basketbol Takımı ilerisi için umut vaat etti.
Takımı başarısından dolayı tebrik eden Başkan Kocamaz, “Mersin Büyükşehir Belediyesispor U14 Kızlar Basketbol takımımızın elde etmiş olduğu şampiyonluk bizleri ziyadesiyle mutlu etti. Basketbol tutkunu gençlerimizin almış olduğu bu başarı bizleri gelecek adına daha da umutlandırıyor. U14 Kızlar Basket Takımımızın gelecekte A takımına katkı sağlayacağını hatta Türk Milli Takımına hizmet edeceklerini düşünüyorum. U14 Kızlar Basketbol Takımımızın elde etmiş olduğu bu başarıdan dolayı başta oyuncularımız olmak üzere kulübümüzün asbaşkanı Hikmet Avşar, antrenörümüz Melahat Aydın ve teknik ekibimize teşekkürlerimizi sunar, başarılarının devamını dileriz” dedi.
Takım menajeri Melahat Aydın finali kaybettiklerine üzülseler de takımın genel itibari ile turnuva boyunca göstermiş olduğu dirençli ve yüksek performansın mutlu ettiğini ve gelecek yıllarda her bir U14 oyuncusunun daha üst seviyelerde kendilerini ispatlayacağını düşündüklerini söyledi.

Yazı İçi Makale Altı Reklam Alanı
Yazı İçi Benzer Yazı Altı Reklam Alanı
Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.