Voleybolculardan eş başkan yardımcısı Hakim Baykara’ya ziyaret

 Voleybolculardan eş başkan yardımcısı Hakim Baykara’ya ziyaret

baykara

Akdeniz’in başarılı voleybolcularından ziyaret

Sezonun ilk yarısını yenilgisiz bitiren Akdeniz Belediyespor’un başarılı genç kız voleybol takımı, teknik heyetle birlikte, Akdeniz Belediyesi Eş Başkan Yardımcısı Hâkim Baykara’yı ziyaret etti. Akdeniz Belediyesi tarafından yapımı devam spor tesisleri ile ilgili bilgi alan voleybolcular, ziyaretlerinde Eş Başkan Yardımcısı Baykara’ya bir de forma hediye ettiler.

Akdeniz Belediyespor bünyesinde faaliyet gösteren ve Genç Kızlar kategorisinde başarılı sonuçlara imza atan voleybol takımı, Akdeniz Belediyesi Eş Başkan Yardımcısı Hâkim Baykara’yı makamında ziyaret etti. Filenin genç sultanlarına Akdeniz Belediyesi Meclis Üyesi Canan Yüce, Voleybol takımı Antrenörü Talip Adıyaman ve Antrenör Nuri Ay da eşlik etti. Ziyarette ilk olarak söz alan Antrenör Talip Adıyaman, genç kızlar kategorisinde 2015-2016 sezonunun ilk yarısını namağlup lider olarak tamamladıklarını hatırlattı.

Takım, ilk yarısı sona eren ligde tüm maçlarını 3-0 kazandı

Yine genç ve yıldız kızlar kategorilerinde Aralık ayında başlayacak olan Deplasmanlı Voleybol Ligine de katılacaklarını belirten Adıyaman, “Gençlerimiz voleybol branşında başarılı sonuçlara imza atıyor. İlk yarısı sona eren ligde rakiplerimize tek bir set vermedik ve tüm maçlarımızı 3-0 kazanarak ulaşılması güç bir başarıya imza attık. Tabi ki bu başarıda kulübümüze desteğini hiçbir zaman esirgemeyen Akdeniz Belediyesi ve değerli yöneticilerinin payı büyüktür. Bu açıdan Eş Başkanlarımıza ve belediye yöneticilerine bir kez daha teşekkür ediyorum. Voleybolda çıtayı daha yükseklere taşımak için tesisleşmeye gereksinim var. Antrenman için açık sahalarımızın yanı sıra bir de kapalı salonumuzun olması durumunda daha sağlıklı bir çalışma imkânı bulacağız. Bu konuda belediye yetkililerinden destek bekliyoruz” şeklinde konuştu.

Baykara: ‘Akdeniz sınırları içinde tesis sayımızı arttırmaya çalışıyoruz’

Akdeniz Belediyesi Eş Başkan Yardımcısı Hâkim Baykara da ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi, başarılarından ötürü genç voleybolcuları kutladı. Akdeniz sınırları içerisinde bulunan spor tesislerinin arttırılması için çaba gösterdiklerini kaydeden Hakim Baykara, “Tamamladığımız spor sahalarının yanı sıra yapımı süren tesislerimiz de var. Ayrıca mevcut spor alanlarımızın yenilenmesine de devam ediyoruz. Açık spor sahalarının yapım süreci biraz daha kolay oluyor. Çünkü kapalı spor sahası yapımının prosedürleri farklı ve uzun bir süreç gerektiriyor. Salon sporlarının yaygınlaşmasını bizler de çok arzu ediyoruz. Birlikte uygun bir projeyi hayata geçirerek kapalı bir salon yapmayı biz de çok istiyoruz. Bunun için ilçe sınırlarımız içerisinde uygun bir alanın bulunması ve projelendirilmesi gerekiyor. Ben genç sporcularımızı elde ettikleri başarılı sonuçlardan ötürü kutluyor, teknik heyete ve kulüp yöneticilerine emeklerinden dolayı teşekkür ediyorum. Biz Akdeniz Belediyesi olarak amatör sporun her zaman yanında olmaya devam edeceğiz” dedi. Konuşmaların ardından voleybol takımı oyuncuları Eş Başkan Yardımcısı Hakim Baykara’ya forma takımı hediye ettiler ve toplu fotoğraf çektirdiler.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.