Yenişehir’de kaldırımlar yıkanıyor

 Yenişehir’de kaldırımlar yıkanıyor

7706fcd2-5288-41b3-b25e-8161906d8c8eYenişehir Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, belirli periyotlarla Yenişehir’de ki kaldırım ve sokakları yıkıyor.

Yenişehir Belediyesi, yaya ve ve araç trafiğinin yoğun olduğu kaldırım ve caddeleri sulama arazözü ile yıkıyor. Ayrıca çöp konteynerlerini ve bulunduğu alanları belirli periyotlarla yıkayan ekipler, vatandaşların alt yapı çalışmaları sonucu, tozdan etkilenmemeleri için sokaklar ve caddeler sürekli sulanıyor.

Yenişehir Belediye Başkanı İbrahim Genç yaptığı açıklamada; “Yenişehir Belediyesi olarak asli görevimiz olan yerleşim alanlarının düzenli olarak çöplerini toplamak ve çöp döküm sahasına taşınmasını sağlamak, cadde ve sokakların süpürülmesini sağlamak, belediye sınırları içinde kurulan semt pazarlarının temizliğini yapmak, konteyner ihtiyacını karşılamak gibi rutin görevlerimize aralıksız devam ediyoruz. Ayrıca Temizlik İşleri Müdürlüğü Ekiplerimiz vatandaşlarımızın yoğun olarak kullandığı kaldırım ve sokakları köpük ve tazyikli su ile belirli aralıklarla yıkama işlemine devam ediyor. Yıkama ve sulama çalışmalarımızı yağmurların başlayacağı tarihe kadar sürdüreceğiz.” dedi.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.